מוסיקה לאירועים
אודות          
 
זינה סוחובוק נגנית נבל 

עלתה לארץ בשנת 1991 ממוסקבה ומאז פעילה מאד כסולנית, כנגנית מוסיקה קאמרית וכנגנית עם תזמורות.
 
היא הקימה הרכבים קאמריים אחדים, עימם היא מופיעה ברחבי הארץ. היא מנגנת עם מיטב התזמורות בארץ, בניהן תזמורת סימפונט רעננה, התזמורות הסימפונית ירושלים, רשות השידור והאופרה הישראלית החדשה.

ניגנה לאחרונה עם הצ'לן הבינלאומי יו יו מא, זמר האופרה הנודע דימטרי חווורוסטובסקי, הזמר האיטלקי המוערך אלכסנדרו סאפינה והזמרת הקוריאנית סו מיג'ו.

בחודש יולי 2009 ניגנה ביחד עם בית האופרה "לה סקאלה" בעת סיור שערכו בתל אביב בניצוחו של דניאל ברנבוים. 

ב 2010 ניגנה זינה בפרוייקט של האופרה הישראלית בקונצרט עם ג'סי נורמן .

כמו כן היא ניגנה בפני כבוד הנשיא שמעון פרס ובפני אורחים חשובים שהגיעו לישראל בניהם: סטיבי וונדר, נשיא ארצות הברית ביל קלינטון ושר החוץ הנרי קיסנג'ר.
 

זינה סוחובוק

הנבלנית זינה סוחובוק פורטת על מיתרי הנשמה של הנוכחים בנגינה מרגשת על הנבל, היא מובילה את הקהל לשיאים של מוסיקה קלאסית ממיטב המלחינים. תוספת מוסיקלית אלגנטית ומרשימה לכול אירוע.

מופעי נבל

זינה ניגנה במצדה, בקבלות פנים מול ראשי ממשלות ונשיאים ביניהם נשיא ארה"ב קלינטון, סטיבי וונדר, הנרי קיסינג'ר ועוד. זינה מנגנת עם מיטב התזמורות בארץ, בניהן תזמורת סימפונט רעננה,

נבל

נבל – כלי מרגש לאירוע ייחודי! נגנית נבל זינה , נבל , נגנית נבל , נגנית נבל לאירועים, מופע נבל, נבל וחליל , נבל וכינור, מופע נבל, הרכבים מוזיקליים, נבל לאירוע פרטי, נגני נ

נגנית נבל לחתונה

נגנית נבל לחתונה האם יש צלילים יותר רומנטיים מן הצלילים שמופקים מפריטה על נבל? לא בטוח. מופע נבל בחתונה מוסיף רומנטיקה חסרת מעצורים לאירוע כמו חתונה והופך אותה ליוקרתית ומפוארת.

גלריה

הופעת נבל לחתונות, נבל וכינור לאירועים, הרכבים מוסיקליים, מוסיקה לאירועים