מוזיקה לאירועים- זינה נבל - נגנית נבל, מופע נבל מקצועי לאירועים פרטיים וקבלות פנים - מוסיקה לחתונה
מוסיקה לחתונה          
 
מוסיקה לחתונה- הבחירה הנכונה
 
ישנן דרכים שונות שמקנות לחתונה הרגשה אקסקלוסיבית ומיוחדת כגון: הזמנת להקה אשר תלווה את השמחה, מקבלת הפנים במוסיקת רקע נעימה וכן, מוסיקה או נגן שינעים לאורחים את זמנם כאשר הם נהנים מהשירות המעולה ועד לשעת הריקודים. מדובר על מהפך של ממש באווירה של האירוע שלכם כמו הערב החשוב ביותר בחייכם. על מנת לבחור מוסיקה לחתונה, יש להתחשב בגורמים כגון סדר הטקס, העדפת הזוג שנישא והעדפת בני המשפחה. התאמת המוסיקה המיועדת לאירוע כגון חתונה, הינה קריטית ליצירת האווירה הרצויה והמתאימה. מומלץ להבהיר מה הציפיות ולהגדיר במדויק את הצרכים של בעלי האירוע על מנת להימנע ממפח נפש ומוויכוחים ולהבטיח את הצלחתה של החתונה.
 
החליטו על קטעי הנגינה שינוגנו בחתונתכם
 
אם החלטתם על אווירה מיוחדת בקבלת הפנים ובמוסיקה שתנוגן לפני הכניסה לחופה, כדאי כי תזמינו נגן או נגנית נבל, או כינור, מה שיקנה אווירה מרשימה ומיוחדת כאשר מוסיקה לחתונה תהיה מיוחדת. ניתן יהיה לבקש מהנגן או הנגנית לנגן, כאשר האורחים יאכלו את הארוחה ובקבלת הפנים, כך שתמיד תהיה מוסיקה נעימה לאוזן ובין קטעי הנגינה, תוכלו להתחיל בריקודים הסוערים יותר שהתקליטן יהיה אחראי על מוסיקה זו שתרקיד את האורחים הצעירים ואת הצעירים בנפשם. יש להחליט איזה שירים ינוגנו בחתונה שלכם ואיזה לא הייתם מעוניינים שינוגנו. יש להגיע עם תכנית מובנית ולשאול את כל השאלות הנחוצות לכם, לפני שתסגרו על נגן ועל תקליטן.
 
בקשו לדעת מה הרפרטואר של הנגן לפני שתחליטו כי הוא זה שיתאים לכם
 
לכל נגן או נגנית, יש את הרפרטואר שלו, בקשו לדעת מה הרפרטואר, במיוחד אם הוא נגן עם ניסיון רב בנגינה בחתונות, הרי הוא או היא יכירו טוב איזה מוסיקה לחתונה מתאימה יותר. כדאי שתקבלו רעיונות לגבי שירים מוצלחים, או שכדאי כי תתייעצו לגבי השירים שאתם מעוניינים שיהיו בחתונתכם. יש להבהיר מראש מה הציפיות שלכם, כך שתוכלו להיות בטוחים כי זו האווירה והמוסיקה שהייתם מעוניינים שתתנגן באירוע שלכם. מומלץ לקבוע לגבי המוסיקה שתהיה בחתונתכם חודש לפחות לפני תאריך החתונה. יש לדעת מה הסגנונות שיתאימו, אם אתם מעוניינים בנעימות רקע? או שהיתם מעוניינים להוסיף כמה שירים ישראלים.
 
נגנית נבל- אטרקציה מיוחדת באירוע כגון חתונה
 
בימינו, כל קונספט של אירוע כגון חתונה השתנה. היום לא מעט אנשים, מעוניינים באירועים בסגנון שקט ולכן, מוסיקה לחתונה , צריכה להיות בהתאם. אחד מהסגנונות האלגנטיים במוסיקה ואטרקציה בפני עצמה , הינה נגנית נבל. צלילי הנבל הינם קסומים והנבל תמיד היה אחד מכלי הנגינה העתיקים בהיסטוריה. המוסיקה של הנבל מהפנטת ומושכת אליה אנשים רבים . יש בישראל מעט נגני נבל ויש לבחור את המוכרים מביניהם.  אחת מנגניות הנבל הידועות מזה שנים רבות, הינה  זינה סוחובוק. זינה, הופיע בארץ ובמדינות רבות בעולם, בבתי האופרה הידועים וליוותה זמרים בינלאומיים וידועי שם כגון אלכסנדרו  ספינה ושמות רבים אחרים, היא הופיעה אף באופרה הישראלית, הופיעה בקבלת פנים של נשיא ארה"ב קלינטון וכן, הופיעה עם תזמורת הסימפונט ברעננה והתזמורת הסימפונית בירושלים. לזינה רפרטואר עשיר וכל אירוע שהיא מופיעה בו הינו אטרקציה בפני עצמה.